Чудотворная Икона в Ските Святой Анны:
«Иерусалимская Богородица»
У Волинському обласному архіві м. Луцька у книзі «Девятисотлетие православия на Волыни 992-1892», а також у «Волынских епархиальных ведомостях» 1890 р. знаходиться інформація про чудотворну ікону Богородиці «Ієрусалимська» — святиню з с. Онишківці.
Як ми дізнаємося із вищезазначених джерел, в церкві с. Онишківці знаходилася благодатна ікона Богородиці Ірусалимська, із предвічним Немовлям, держимим на лівій руці. Про походження цієї ікони зберігся наступний переказ. Татари і турки, під час своєї навали на Почаївську Лавру, піддали руйнуванню й пожежам навколишні села, у тому ж числі й с. Онишківці, що знаходилося в двадцяти верстній відстані від Почаєва. Церква і всі будинки в селі було спалено, частина мешканців його взято в полон, а решта із жахом розбіглися у сусідні ліси. Коли руйнівники віддалилися, жителі, які повернулися, знайшли під грудами попелу на місці згорівшого храму ікону Богородиці, яка лежала ликом до землі. Вона дещо обвуглилася, однак сам лик Пречистої Діви зберігся абсолютно неушкодженим. Благоговійні мешканці схилилися перед образом Богородиці в гарячій молитві і залишили його на церковному цвинтарі поблизу кам’яного хреста. Пізніше знайшли у лісі каплицю при джерелі, вцілілу від хижацтва татар, і там помістили цю ікону. У 1670 р., коли в Онишківцях був побудований новий Троїцький храм, ікону перенесли із каплиці та встановили в ній на горне місце. Ієрусалимська ікона Божої Матері стала покровителькою села.
У тридцятих роках дев’ятнадцятого століття після молитви перед іконою зцілився від паралічу міщанин м. Дубно. Щорічно у великі свята звершувався хресний хід із благодатним образом із храму до каплиці і там, на джерелі, освячувалася вода. Святкування цій іконі звершувалося 12 липня та 25 жовтня.
На початку 20 ст. ікона була вивезена богоборцями з с. Онишківці та зникла безслідно. З відкриттям монастиря на джерелі святої Анни відновилось і почитання ікони Божої Матері Ієрусалимської. Так, як оригінал був втрачений, то у 2006 році була написана копія ікони, яка на даний час знаходиться в храмі Праведної Анни. Перед нею служаться молебни та акафісти, а в пам’ятні дні (12 липня та 25 жовтня) сестри прикрашають ікону віночками з живих квітів, проявляючи благоговійну любов до Пречистої Діви.